Orientacja sportowa
Mistrzostwa Polski PDF Drukuj Email

MARTA ADAMCZYK ZDOBYŁA IV MIEJSCE w MISTRZOSTWACH POLSKI JUNIOREK DO LAT 17 W PODNOSZENIU CIĘŻARÓW.

Sukcesy naszych uczniów w biathlonie letnim PDF Drukuj Email

W październiku w Luzinie odbyły się zawody w biathlonie letnim (bieganie
i strzelanie z wiatrówki na czas).

W biegu indywidualny zawodnicy musieli pokonać dystans 5x400 m (kategoria żak)  i 5x500 m (młodzicy) a za każde niecelne strzały przyznawano minuty karne. Pierwsze miejsce w swoim debiucie (!) zajęła Joanna Koniuszy, druga była Nikola Jachimkowska a trzecia Weronika Gromow. Wśród chłopców wygrał Filip Dolatowski, trzeci był Patryk Winikajtys. Rywalizację młodziczek na 5 miejscu ukończyła Maria Prusik a szósta była Aleksandra Flejszer. Wśród młodzików wygrał po raz kolejny Patryk Burczyk przed Arturem Żebrowskim.

Więcej…

Podnoszenie Ciężarów PDF Drukuj Email

Dnia 13.10.12r. Uczennica Marta Adamczyk kl. III E na zawodach w Białogardzie w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w podnoszeniu Ciężarów do lat 16 zajęła I miejsce

M.Pseta

Więcej…

Sukcesy na Pucharze Europy Juniorów w Rowerowej Jeździe na Orientację PDF Drukuj Email

W dniach 4-8 maja 2012 roku w miejscowości Řitka koło Pragi w Czechach odbył się Puchar Europy Juniorów w Rowerowej Jeździe na Orientację, który jest traktowany jak Mistrzostwa Europy dla tej kategorii wiekowej (od przyszłego roku oficjalna ranga) i są najważniejszymi zawodami RJNO w roku.

Z naszej szkoły powołany został do Reprezentacji Polski Patryk Szymczak.

Był najmłodszym zawodnikiem w barwach naszego kraju.

Więcej…

Puchar Województwa Pomorskiego znów w rękach Klas Turystycznych PDF Drukuj Email

Zdobyliśmy Drużynowy Puchar Województwa Pomorskiego w Marszach na Orientację!