Tenis ziemny

tenis PDF Drukuj Email

Rok temu powstała pierwsza w historii naszej szkoły klasa tenisowa. Pomysł narodził się w roku szkolnym 2006/2007, gdy byliśmy w klasie 6. Dzięki determinacji wielu osób, pomysł udało się wcielić w życie i już od dwóch lat trwają nasze treningi. Ciekawy profil klasy przyciągnął do naszej szkoły wielu uczniów. Kto wie? Może w jej murach narodzi się nowa gwiazda tenisa ziemnego.

Oto my podczas jednego z naszych żmudnych, lecz jakże fascynujących treningów.
Jak widać potrzebujemy czasu na rozgrzewkę. Oj, trzeba pozbierać piłki…;D
Podczas czwartkowych treningów obie klasy tenisowe grają razem. Starsza klasa II a dzieli się doświadczeniem z nowicjuszami. Możemy przy okazji mierzyć się z różnymi przeciwnikami. Ta tenisistka po lewej w niebieskich spodniach ma świetny forehand. ;]. _
_
Po prawej stronie stoi nasz ukochany trener- pan Krzysztof Stasiewicz. Obok niego znajduje się klasa Ib, która zaczęła treningi w tym roku.

Marysia, Sylwia, Celina i Gosia. To niecały żeński skład starszej grupy. Mamy oczywiście jeszcze chłopców, którzy niestety boją się obiektywu. _
_
A jednak znalazł się jeden odważny! To Kacper (który ma bardzo zgrabne łydki) w otoczeniu dziewczyn.

A to nasze nieśmiałe koleżanki z klasy I. Daleko im do nas. Ale cóż….może kiedyś będą takie wspaniałe jak MY! _

Facebook Lubię To