"Brzechwa dzieciom" w wykonaniu 0a

Dnia 6 czerwca 2018 roku uczniowie klas młodszych obejrzeli przedstawienie pt. „Brzechwa dzieciom”. Grupa zero oraz kl Ia w spektaklu przybliżyły twórczość najbardziej popularnego autora wierszy dla dzieci – Jana Brzechwy. Było to niezwykle barwne przedstawienie, dopełnione pięknymi kostiumami, scenografią oraz muzyką. Więcej zdjęć

Ekologiczne roboty

Przedszkolaki z naszej szkoły wykonały ekologiczne roboty. Zostały one stworzone w całości z materiałów recyklingowych, m.in. kartonowych pudeł, plastikowych butelek, rolek od papieru toaletowego i aluminiowej folii. Praca dzieciakom sprawiła wiele radości  z wielką chęcią pracowały w kilkuosobowych zespołach. Zobacz więcej zdjęć

WIOSENNE KANAPKI

W ramach realizowanego w naszej szkole Tygodnia Zdrowia 13 kwietnia dzieci z oddziału przedszkolnego  rozmawiały z wychowawczynią o zdrowym odżywianiu. Następnie wykonały smaczne, pełne witamin i kolorowe kanapki. Praca była ciężka, ale przyniosła maluchom dużo radości. Efekty pracy widać na zdjęciach. Dzieci przekonały się, że najlepiej smakują kanapki wykonane własnoręcznie. Zajęcie było „bardzo smaczne”.

Mikołajki w OA

6 grudnia był dniem bardzo wyjątkowym dla dzieci z OA. Na zajęciach dowiedziały się skąd pochodzi i gdzie mieszka Mikołaj. Podczas wirtualnej wizyty na biegunie zobaczyły jak wyglądają przygotowania do świąt na Biegunie Północnym. Wielką niespodzianką było przybycie Mikołaja do klasy. Dzieci grzecznie wysłuchały opowieści gościa, a na koniec spotkania otrzymały upominki. Zabawę mikołajkową uświetnił poczęstunek przygotowany przez rodziców.

Andrzejki w OA

30 listopada w grupie OA dzieci obchodziły Andrzejki. Podczas zajęć dowiedziały się skąd pochodzi tradycja andrzejkowego święta i na czym polegały staropolskie obrzędy. W trakcie wesołej zabawy maluszki uczestniczyły we wróżbach przygotowanych przez panią Ewę oraz starsze koleżanki z Samorządu Uczniowskiego. Wszyscy świetnie się bawili.