Wyniki konkursu "Sokół matematyczny"

 Najlepsi uczniowie po dwóch seriach zadań:

 

          kl. IV

1.   Milena Wolf, kl. IVa – 20 pkt

 

2.   Olessya Belyayeva, kl. IVa – 11 pkt

 

3.   Wojciech Rohde, kl. IVc – 4 pkt

 

         kl. V

 

1.   Maciej Reiter, kl. Va – 13,5 pkt

 

2.   Jagna Rynkiewicz, kl.Va – 11,5 pkt

 

3.   Mateusz Dołkowski, kl.Va – 10 pkt

 

4.   Dominika Walaszek, kl.Va – 10 pkt

 

5.   Jakub Gulczyński, kl. Vb – 9 pkt

 

         kl. VI

 

1.   Józef Filocha, kl. VIa – 28 pkt

 

2.   Julia Łapińska, kl. VIb – 18 pkt

 

3.   Oskar Daniluk, kl. VIb – 15,5 pkt

 

4.   Mikołaj Kozel, kl. VIb – 15 pkt

 

5.   Adam Tuszkowski, kl. VIb – 13 pkt

 

6.   Maksymilian Dawid, kl. VIb – 12,5 pkt

 

7.   Łukasz Makowski, kl. VIb – 12 pkt

 

         kl. VII

 

1.   Aleksandra Paziewska, kl. VIIa – 28 pkt

 

2.   Teresa Stojek, kl. VIIa – 28 pkt

 

3.   Martyna Ignaczak, kl. VIIa – 17 pkt

 

4.   Dominik Formella, kl. VIIa – 15 pkt

 

5.   Oskar Zawadowicz, kl. VIIb – 14 pkt

 

6.   Kacper Gulczyński, kl. VIIb – 13 pkt

 

          kl. II G

             1.   Krzysztof Pankiewicz, kl. IID – 31 pkt

 

2.   Maciej Wawrzeniak, kl. IID – 20 pkt

 

3.   Łukasz Mieczkowski, kl. IID – 19 pkt

 

4.   Adrianna Ślepowrońska, kl. IID – 11 pkt

 

5.   Jakub Toczyński, kl. IID – 11 pkt

 

         kl. III G

 

1.   Jan Lipski, kl. IIIA– 31 pkt

 

2.   Marta Bocheńska, kl. IIIA – 25,5 pkt

 

3.   Mateusz Bieńkowski, kl. IIIB – 10 pkt

 

4.   Jakub Płókarz, kl. IIIB – 8 pkt

 

 

 Wyniki konkursu klas II – III

 

Klasa IIa

1.Helena Kucharska

2.Maria Pertkiewicz

3.Marysia Żurawska

4.Marcel Lasocki

5.Aleksandra Muchlado

6.Bruno Wolf

Klasa IIb

1.Kacper Bróź

2. Antoni Nowak

3.Tymon Ścisłowski

4. Aleksander Hetzer

5. Paweł Pazauć

 Klasa II c

1. Kornela Tor

2.Dominik Majkowski

3.Liliana Stańczyk

4.Bruno Andrzejczak

5.Kinga Kujawa 

Klasa IIIa

1.Maja Chałko

2. Pola Engel

3.GabrielaGwiazdowska

4. Marcelina Walaszak

5. Marcelina Olender

Klasa IIIb

1.Antek Szczepkowski

2.Konrad Kowalski , Staś Karpiński

3.Filip Bereśniewicz

4.Antek Borysewicz, Janek Chybicki –Fabrowski

5.Anna Sencerz

Klasa IIId

1.Franek Trenkner

2.Julia Kłódka

3.Emilka Strzałkowska

4.Tosia Szlęzak

5.Zuzia Majewska

Klasa IIIc

1.Ania Ołdakowska

2.Franek Daszkiewicz

3.Wika Ogrodowczyk

4.Katarzyna Cejnóg , Natasza Styn

5.Natalia Wiatroszak , Krzyś Kamiński                                                                                

         Gratulujemy!

 

                                                                          Organizatorzy

 

                                                                        Aneta Sokołowska

                                                                                                          Anna Walaszek

                                                                       Danuta Kolendo