"Sokół matematyczny" wyniki I etapu

                            Wyniki konkursu

       „Sokół matematyczny”  I etap

Klasa IIa

1.Maria Pertkiewicz
2.Maria Żurawska
3.Marcel Lasocki
4. Helena Kucharska
5. Tola Kornecka

Klasa IIb

1.   Kacper Bróż

2.   Antoni Nowak

3.   Tymon Ścisłowski

4.   Aleksander Hertz

5.   Paweł Pozauć

Klasa IIc

1.Dominik Majkowski
2.Patryk Klimaszewski
3. Kinga Kujawa
4. Maja Sokołowska
5. Damian Cicherski

Klasa IIIa

1.   1Marcelina Walaszek

2.   Marcelina Oleander

3.   Gabriela Gwiazdowska

4.   Maja Chalko

5.   Pola Engel

Klasa IIIb

1.   Konrad Kowalski

2.   Antoni Borysewicz , Stanisław Karpiński

3.   Janek Chybicki – Fabrowski

4.   Wojtek Nawrot, Anna Sencerz

5.   Antoni Szczepkowski

Klasa IIIc

1.Natalia Wiatroszak
2. Agata Kulesza
3.Katarzyna Cejnóg
4.Krzyś Kamiński, Franek Daszkiewicz
5. Natasza Styn, Wiktoria Ogrodowczyk

Klasa IIId

1.   Franek Trenkner

2.   Tosia Szlęzak

3.   Julia Kłódka

4.   Emila Strzałkowska

5.   Zuzia Majewska

 

                                                                   

     Najlepsi uczniowie po pierwszej serii zadań z kl.IV - VII i gim.

                                     kl. IV

1.   Milena Wolf, kl. IVa – 10 pkt

2.   Olessya Belyayeva, kl. IVa – 7 pkt

3.   Wojciech Rohde, kl. IVc – 4 pkt

 

                                           kl. V

1.   Maciej Reiter, kl. Va – 8 pkt

2.   Mateusz Dołkowski, kl.Va – 7 pkt

3.   Jagna Rynkiewicz, kl.Va – 6 pkt

4.   Nela Burdalska, kl. Va – 5 pkt

5.   Jakub Gulczyński, kl. Vb – 4 pkt

 

                                       kl. VI

1.   Józef Filocha, kl. VIa – 8 pkt

2.   Mikołaj Kozel, kl. VIb – 4 pkt

3.   Maksymilian Dawid, kl. VIb – 3 pkt

4.   Łukasz Makowski, kl. VIb – 3 pkt

 

                                       kl. VII

1.   Aleksandra Paziewska, kl. VIIa – 17 pkt

2.   Teresa Stojek, kl. VIIa – 14 pkt

3.   Dominik Formella, kl. VIIa – 11 pkt

4.   Martyna Ignaczak, kl. VIIa – 9 pkt

5.   Oskar Zawadowicz, kl. VIIb – 8 pkt

6.   Julia Szukaj, kl. VIIa – 7 pkt

7.   Konrad Dembek, kl. VII b – 7 pkt

8.   Kacper Gulczyński, kl. VIIb – 7 pkt

 

                                      kl. II G

1.   Krzysztof Pankiewicz, kl. IID – 12 pkt

2.   Maciej Wawrzeniak, kl. IID – 10 pkt

3.   Mikołaj Reclaf, kl. IIB– 5 pkt

4.   Patryk Staliński, kl. IID – 5 pkt

 

                                      kl. III G

1.   Marta Bocheńska, kl. IIIA – 20 pkt

2.   Jan Lipski, kl. IIIA– 17 pkt

3.   Mateusz Bieńkowski, kl. IIIB – 10 pkt

 

         Gratulujemy!

                                                                          Organizatorzy

                                                                        Aneta Sokołowska

                                                                        Anna Walaszek

                                                                       Danuta Kolendo