WYNIKI KONKURSU „ROZUMIEM, CO CZYTAM”

WYNIKI KONKURSU „ROZUMIEM, CO CZYTAM”

ELIMINACJE SZKOLNE – SZKOŁA PODSTAWOWA KL. II-III

 

II A – Maria Pertkiewicz, Helena Kucharska, Antonina Głowacz

II B – Mikołaj Kruszyński, Antoni Nowak, Tymon Ścisołowski

II C – Dominik Majkowski, Liliana Stańczyk, Jakub Malkiewicz

III A – Marcelina Walaszek, Maja Chałko, Pola Engel

III B – Antoni Borusewicz, Maksymilian Vaneer, Jan Fabrykowski Chybicki

III C – Katarzyna Cejnóg, Krzysztof Kamiński, Wiktoria Ogrodowczyk

III D – Franciszek Trenkner, Emilia Strzałkowska, Zuzia Majewska

 

WYNIKI KONKURSU „ROZUMIEM, CO CZYTAM”

ELIMINACJE SZKOLNE – SZKOŁA PODSTAWOWA KL. VI-VII

 

VI A – Marek Mital, Kacper Ciuruk, Kalina Majkowska

VI B – Dominik Bieroński, Dawid Maks, Karolina Mieczkowska

VII A – Adam Muchlado, Natalia Pierkowska, Teresa Stojek

VII B – Michał Skuza, Jakub Stasiuk, Kacper Gulczyński

VII C – Dominik Formela, Łukasz Rodhe, Kinga Kira

 

WYNIKI KONKURSU „ROZUMIEM, CO CZYTAM”

ELIMINACJE SZKOLNE – SZKOŁA PODSTAWOWA KL. IV-V

 

IV A – Benedykt Piksa, Hanna Kaczan, Dorota Konieczka

IV B – Radosław Fruczek, Borys Dawid, Maksymilian Salewski

IV C – Kacper Surmacz, Marianna Galla, Zuzanna Gleszczyńska

IV D – Patrycja Szala, Elżbieta Nitkowska, Julia Szala

V A – Rafał Żurawski, Maria Filocha, Nela Burdalska

V B – Jan Gulczyński, Jan Łoś, Mateusz Laskowski

V C – Alan Trela, Martyna Halman, Natalia Strzałkowska

 

WYNIKI KONKURSU „ROZUMIEM, CO CZYTAM”

ELIMINACJE SZKOLNE – GIMNAZJUM kl. II-III

 

II A – Miłosz Ciesielski, Zuzanna Rodziewicz, Szczepan Kluczkowski

II B – Mikołaj Szczepkowski, Bartek Urbaniak, Filip Ananiew

II C – Kacper Schwarzenberg-Czerny, Julia Kozel, Daria Karasiewicz

II D – Maja Kruszyńska, Agata Opora, Amelia Rampo

III A – Katarzyna Glazer, Barbara Bensemann, Zuzanna Jakubowska

III B – Wiktoria Wasiuk, Piotr Golisowicz, Dawid Mierzwicki

III C – Paweł Borowiec, Klaudia Elak, Filip Bojanowski

 

III D – Patryk Dolewski, Mateusz Michalewski, Kuba Pezowicz