Opolska Łyżwa 2018

Bardzo udane starty naszych łyżwiarek na ostatnich zawodach sezonu w Opolu!!! Właśnie w tym miejscu padły nowe rekordy punktowe.  Amelia Rams pobiła swój rekord zdobywając 104,03 pkt i zajęła I miejsce w klasie Junior. W klasie Novice Advance - Maja Krzysiak uplasowała się na IV pozycji, a Nadia Główczewska na IX. Natomiast w klasie srebrnej VII lokatę otrzymała Anastaziia Bezuhla, a Marika Ciok-Makander - X.

Gratulacje dla naszych dziewczyn !!!

Łyżwiarze figurowi zakończyli występy na Mistrzostwa Polski Novice i Pucharze Łodzi 2018

W ostatnich dniach 15-17.03.2018 łyżwiarze figurowi z naszej szkoły brali udział w zmaganiach łyżwiarskich na lodowisku Bombonierka w Łodzi. Do Mistrzostw Polski Novice zakwalifikowało się 30 solistek, z których 6 było z Gdańska. Najwięcej punktów z naszych uczennic zdobyła Julia Krzyżanowska (57,86 pkt.) i zajęła 22 pozycję. Kolejne miejsca to: Paulina Markowicz (56,44 pkt.), Martyna Pałubicka (55,37 pkt.), Julia Reclaf (54,55 pkt.), Marta Piórecka (52,28 pkt.), Maja Krzysiak (50,80 pkt.).

Piękne występy solistek i solistów na zawodach międzynarodowych Mini Europa w Warszawie!!!

W dniach 9-11.03.2018 na warszawskim Torwarze odbyły się międzynarodowe zawody w łyżwiarstwie figurowym. Uczeń naszej szkoły Jakub Janicki stanął na podium zajmując II miejsce w klasie złotej. W klasie złotej solistek Dorota Konieczka wywalczyła XIII lokatę i dzięki zdobytym punktom podwyższyła swoje miejsce w ogólnopolskim rankingu, natomiast Maja Kornecka zajęła XX miejsce spośród 30 zawodniczek startujących w klasie złotej. W klasie Junior Amelia Rams uplasowała się na XIII pozycji.