Łyżwiarze figurowi zakończyli występy na Mistrzostwa Polski Novice i Pucharze Łodzi 2018

W ostatnich dniach 15-17.03.2018 łyżwiarze figurowi z naszej szkoły brali udział w zmaganiach łyżwiarskich na lodowisku Bombonierka w Łodzi. Do Mistrzostw Polski Novice zakwalifikowało się 30 solistek, z których 6 było z Gdańska. Najwięcej punktów z naszych uczennic zdobyła Julia Krzyżanowska (57,86 pkt.) i zajęła 22 pozycję. Kolejne miejsca to: Paulina Markowicz (56,44 pkt.), Martyna Pałubicka (55,37 pkt.), Julia Reclaf (54,55 pkt.), Marta Piórecka (52,28 pkt.), Maja Krzysiak (50,80 pkt.).

Czytaj więcej

Piękne występy solistek i solistów na zawodach międzynarodowych Mini Europa w Warszawie!!!

W dniach 9-11.03.2018 na warszawskim Torwarze odbyły się międzynarodowe zawody w łyżwiarstwie figurowym. Uczeń naszej szkoły Jakub Janicki stanął na podium zajmując II miejsce w klasie złotej. W klasie złotej solistek Dorota Konieczka wywalczyła XIII lokatę i dzięki zdobytym punktom podwyższyła swoje miejsce w ogólnopolskim rankingu, natomiast Maja Kornecka zajęła XX miejsce spośród 30 zawodniczek startujących w klasie złotej. W klasie Junior Amelia Rams uplasowała się na XIII pozycji.

Czytaj więcej

Udane występy par tanecznych na zawodach w Gdańsku

W dniach 9-10.02.2018 odbyły się w Gdańsku Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików dla młodszych zawodników oraz Eliminacje do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży dla starszych, w tańcach na lodzie. Naszą szkołę reprezentowały 3 pary. Na Eliminacjach do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży, Oliwia Borowska i Filip Bojanowski zajęli I miejsce. Pobili oni swój dotychczasowy rekord życiowy o 4 punkty i zdecydowanie wygrali we wszystkich częściach konkurencji.

Czytaj więcej