Hokejowa Fabryka Emocji

W piątek – 15 grudnia – wielu emocji dostarczyli uczniom i nauczycielom nasi absolwenci, a obecnie zawodnicy MH Automatyki -  Mateusz Strużyk, Krzysztof Kantor, Szymon Marzec, Dawid Maciejewski,  Jakub Stasiewicz, którzy wraz z Josefem Vitkiem odwiedzili  szkołę.

Czytaj więcej

Spotkanie z zawodnikami MH Automatyka

 

15 grudnia wszystkich sympatyków hokeja w naszej szkole czeka nie lada atrakcja. Od godziny 10.45 będziemy gościli zawodników drużyny, która udowadnia nam, że hokej na Pomorzu powoli wraca na właściwe tory.

Czytaj więcej

Nasi uczniowie w finale PGE Turnieju Juniorów Hokeja

Nasi uczniowie, jako drużyna GKS Stoczniowiec w kategorii Żak Młodszy, dnia 11.11.2017 uczestniczyli w eliminacjach do pierwszego w historii „PGE Turnieju Juniorów Hokeja”. Eliminacje odbywały się w Toruniu na lodowisku TOR TOR i wzięło w nim udział 6 zespołów podzielonych na 2 grupy.

Czytaj więcej

Sukces naszych młodych hokeistów

 

W dniach 21-22 października odbyły się Otwarte Mistrzostwa Okręgu Kaliningradzkiego w Hokeju na Lodzie. Udział wzięło 7 drużyn rosyjskich oraz GKS Stoczniowiec Gdańsk w rocznikach 2007 i młodsi.

Czytaj więcej

Zerówka w akcji po raz drugi

 

Zgodnie z zapowiedzią udostępniamy drugi film z meczu pokazowego klasy 0b. Tym razem mecz odbył się przy jeszcze  liczniejszej widowni, bo aż 3100 kibiców miało szansę obejrzeć poczynania naszych uczniów.

Czytaj więcej