III Międzynarodowy Turniej hokeja na Lodzie Olivia Cup 2018 zakończony

W turnieju udział wzięło osiem drużyn z Polski, Rosji, Czech i Litwy, czyli ponad 150 młodych hokeistów z rocznika 2007 i młodszych. Zespoły podzielone zostały na dwie grupy i po zakończeniu części zasadniczej wszystkie przystąpiły do fazy pucharowej. W sumie rozegrano aż 24 spotkania. Trzecie i ósme miejsce zajęły ekipy GKS Stoczniowca złożone z uczniów naszej szkoły.

Czytaj więcej

Olivia Cup po raz trzeci

Zespoły z Rosji, Litwy, Czech, Polski i oczywiście gospodarze imprezy – nasi uczniowie, hokeiści GKS Stoczniowiec. Przed nami trzecia edycja międzynarodowego Turnieju Olivia Cup. Na taflach lodowych Hali Olivia 14. i 15. kwietnia czekają nas 24. pojedynki młodych hokeistów.

Czytaj więcej

Nasi uczniowie Mistrzami Polski!!!

W dniach 03-08.04.2018 w Janowie, dzielnicy Katowic, odbywały się Mistrzostwa Polski Żaka Starszego w Hokeju na Lodzie, w których brali udział nasi uczniowie. W finałowym pojedynku nasza drużyna, wspierana przez liczne oraz głośno dopingujące grono najwierniejszych kibiców (rodziców), nie pozostawiła złudzeń zawodnikom MMTS Podhale Nowy Targ i prowadząc od samego początku spotkania pokonała ich 10:5.

Czytaj więcej

IV edycja konkursu fotograficznego „Zamrożone emocje”

Konkurs przeznaczony jest dla rodziców zawodników hokeja na lodzie uczęszczających do Szkoły Podstawowej nr 35 z Oddziałami Sportowymi.

1.   Temat konkursu

Tematem konkursu jest zrobienie jak najbardziej ciekawego i dynamicznego zdjęcia swoim pociechom w trakcie zajęć sportowych na lodzie. Przedmiotem konkursu są prace fotograficzne wykonane samodzielnie, będące oryginałami.

Czytaj więcej

Trzymamy kciuki za naszych w półfinale!!!

 

Miło nam poinformować, że dotarliśmy się do półfinałów Mistrzostw Polski Żaka Starszego.
- GKS Stoczniowiec Gdańsk - TMH Polonia Bytom (7:1)
Bramki zdobyli: Kaczmarek, Stańczyk (2), Gromadzki, Juchniewicz (2), Duzinkiewicz
 W tym dniu Janek Juchniewicz doznał koszmarnej kontuzji – złamanie obojczyka.

Czytaj więcej