Zebranie rady Rodziców

Dnia 19 września 2017 roku w naszej szkole odbyło się pierwsze w tym roku szkolnym zebranie Rady Rodziców.

Podczas spotkania omówiliśmy nasze zeszłoroczne inicjatywy i przedstawiłyśmy propozycje na ten rok. Zgromadzeni rodzice wybrali także nowych przedstawicieli Rady Rodziców popierając zaprezentowane kandydatury. Wybór ten dał nam szansę kontynuacji rozpoczętych już inicjatyw oraz wdrożenie nowych zaprezentowanych podczas spotkania. Zgromadzeni przedstawiciele klas zadecydowali także o kontynuacji zbiórki pieniędzy rozpoczętej w zeszłym roku. Przypominamy iż składka wynosi 2zł miesięcznie od każdego dziecka (lub 20 zł za cały rok).

Obecny na zebraniu pan dyrektor Piotr Szepelowski przedstawił podsumowanie roku roku szkolnego 2016/17 podkreślając ważną rolę naszej Rady Rodziców w podejmowanych inicjatywach. Poznaliśmy także zarys tegorocznych planów działań, które zostaną podjęte w naszej placówce.

Bardzo dziękujemy za tak liczne przybycie. Dzięki państwa obecności mogliśmy podjąć kluczowe dla nas decyzje.

Zapraszamy do dalszej współpracy !

SKŁAD RADY RODZICÓW:

Przewodnicząca: