Pilne zebranie Rady Rodziców

przy Szkole Podstawowej nr 35 w Gdańsku- Oliwie

W związku z otrzymaniem pisma zobowiązującego  Dyrektora do zgłoszenia kandydatów reprezentujących Radę Rodziców do prac w komisji konkursowej zwołujemy w trybie pilnym zebranie Rady Rodziców.

Spotkanie odbędzie się 22 lutego 2018 roku o godzinie 18.00.

Serdecznie wszystkich zapraszamy

przy Szkole Podstawowej nr 35 w Gdańsku- Oliwie

Serdecznie zapraszamy na kolejne zebranie Rady Rodziców, które odbędzie się 26 lutego 2018 roku o godz. 17.00.

Poczęstunek

przy Szkole Podstawowej nr 35 w Gdańsku- Oliwie

W związku z organizacją poczęstunku na

XVII Edycję Konkursu Fotograficznego „Oliwa”

przy Szkole Podstawowej nr 35 w Gdańsku- Oliwie
Serdecznie zapraszamy na kolejne zebranie Rady Rodziców, które odbędzie się 15 stycznia 2018 roku o godz. 17.00. Przypominamy, iż tylko podczas tych spotkań przedstawiciele klas mogą wpłacać zebrane pieniądze.

przy Szkole Podstawowej nr 35 w Gdańsku- Oliwie

Serdecznie zapraszamy na kolejne zebranie Rady Rodziców, które odbędzie się 28 listopada 2017 roku o godz. 17.00.

przy Szkole Podstawowej nr 35 w Gdańsku- Oliwie

Serdecznie zapraszamy na kolejne zebranie Rady Rodziców, które odbędzie się 24 października 2017 rok o godz. 17.30.